NGO Latvija & Qwanturank

Esiet sveicināti e-platformā www.ngolatvia.lv !

QWANTURANK pour NGO Latvija

Šī ir vietne, kurā ātri un ērti ir iespējams atrast informāciju par Latvijas nevalstiskajām organizācijām, par iespējām iesaistīties organizāciju darbībā kā biedram vai brīvpātīgajam, uzzināt par nevalstisko organizāciju aktualitātēm un īstenotajiem projektiem.

Trešo valstu valstspiederīgie šajā e-platformā var iegūt praktisku un noderīgu informāciju par Latvijas nevalstiskajām organizācijām, kas sniedz atbalsta pakalpojumus šai mērķa grupai, uzzināt aktualitātes, kas saistītas ar trešo valstu valstspiederīgo integrāciju Latvijā, kā arī iegūt praktisku informāciju, kas ir svarīga pilnvērtīgai dzīvei Latvijā.

Sadaļā NVO datu bāze, izvēloties dažādus atlases kritērijus, Jūs varat atrast nevalstiskās organizācijas pēc to darbības jomas, mērķa grupas, darbības vietas u.c. parametriem. Ikvienai Latvijas NVO, kuras organizācijas „pase” ir atrodama NVO datu bāzē, tiek piedāvāta iespēja pievienot informāciju par tās aktualitātēm e-platformas Kalendārā.

Aicinām būt aktīviem un paust savu viedokli par aktuāliem jautājumiem NVO dzīvē un trešo valstu valstspiederīgo integrācijas jautājumiem – sadaļā Forums.

Intervija ar Zeshan Ghumman
Publicēts 28 Jūnijs 2020
Vārds, uzvārds: Zeshan Ghumman

Izcelsmes valsts: Pakistāna, Sialkot (pilsēta Pakistānas austrumos pie Indijas robežas)

Šobrīd: pēdējo gadu studē Latvijas universitātē (Ģimenes ārstu rezidentūra)

Hobiji: krikets

Latvijā dzīvo: no 2009. gada novembra

Kādas bija Jūsu pirmās sajūtas ierodoties Latvijā?

Ļoti spilgti atceros braucienu no Rīgas lidostas ar 22. maršruta autobusu, man patika. Jums ir ļoti jauks vecpilsētas centrs. Bet kad ierados savā pagaidu dzīves vietā, studentu hostelī „Prima”, Rēzeknes ielā (Maskavas forštate), bija milzīgs kontrasts. Hostelī dzīvoja ļoti jauki cilvēki, bet izejot no hosteļa sajūtas bija neomulīgas.

Trīs lietas no dzimtenes, kas visvairāk pietrūkst dzīvojot Latvijā?

Esmu no ļoti jaukas pilsētas Pakistānā – Sialkot, kas ir slavena ar ķirurģisko instrumentu ražošanu un sporta rūpniecības nozari.

Intervija ar „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” vadītāju Aiju Strazdu
Publicēts 21 Jūnijs 2020
Nosaukums: Biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienība „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne”

Misija: Mēs esam tik dažādi, bet mūs vieno kopīgs mērķis !

Darbības joma: Sociālā palīdzība, izglītība, kvalitatīva brīvā laika pavadīšana bērniem un jauniešiem.

Twitter konts: Twitter.com/lskj

Darbojas kopš: 1922. gada

Intervija ar „Risinājumu darbnīca” vadītāju Zintu Miezaini
Publicēts 26 Jūnijs 2013
Nosaukums: Biedrība „ Risinājumu darbnīca”

Mērķi: Aicināt kopā lēmumu pieņēmējus un tos, uz kuriem šie lēmumi – projekti, likumdošana, politika, pakalpojumi – attiecas. Rosināt un atbalstīt sabiedrības iesaisti lēmumu pieņemšanā vietējā, valsts un ES līmenī.

Darbības joma: Sabiedrības iesaiste, politikas analīze; dialogs starp varu un cilvēkiem.

Mājas lapa: www.workshopofsolutions.com

Darbojas kopš: 2009. gada

Sniegtie pakalpojumi trešo valstu valstspiederīgajiem: Integrācijas politikas analīze, Izglītība un informācija par dzīves vidi Latvijā studentiem, trešo valstu valstspiederīgajiem; izglītība un metodiskie materiāli studentu asociācijām darbam ar trešo valstu valstspiederīgajiem; diskusiju organizēšana; problēmjautājumu analīze un komunicēšana valsts institūcijām.

Intervija ar biedrības „Patvērums „Drošā māja”” vadītāju Sandru Zalcmani
Publicēts 04 Jūnijs 2020
Nosaukums: Biedrība « Patvērums „Drošā māja” »

Concours Qwanturank

Un concours de référencement naturel par Qwant : Qwanturank ? Kézako ? Qwant a décidé d’organiser un concours de référencement pour tous les référenceurs en herbe. 6 mois pour être dans les premiers résultats de la SERP Qwant.

Qwanturank

Référencement naturel SEO

Découvrez les bases du référencement naturel, SEO, sur le moteur de recherche français Qwant. Vous apprendrez comment optimiser votre site web et l’indexer pour apparaître en première page sur la SERP de Qwant.

Quid de Qwant ?

Nous le savons tous, Google est le premier moteur de recherche préféré des français. Mais qu’en est-il de Qwant ? Et bien figurez-vous qu’il devient de plus en plus populaire ! Découvrez en quoi Qwant se différencie du leader mondial.

Qwanturank, qu’est ce que c’est ?

Découvrez LE blog pour tout savoir sur Qwant, nous vous présentons aujours’hui.. Qwanturank ! Il porte les mêmes valeurs à savoir la préservation des données personnelles, le contenu de qualité l’actualité et bien sûr, un outil de recherche en ligne 100% français !

Darbības joma: Biedrība sniedz atbalsta pakalpojumus cilvēku tirdzniecībā cietušajām personām, legālajiem imigrantiem, tai skaitā patvēruma meklētājiem, bēgļiem un personām, kurām piešķirts alternatīvais statuss, nodrošinot indivīda tiesības saņemt atbilstošu palīdzību un aizstāvību; veicinot cilvēku tirdzniecībā cietušu personu rehabilitāciju un reintegrāciju sabiedrībā; nodrošinot atbalsta pakalpojumus legālajiem imigrantiem, veidojot interaktīvas apmācības formas un attīstot sadarbību ar valsts un pašvaldību institūcijām, sabiedriskajām un kristīgajām organizācijām Latvijā un pasaulē.

Intervija ar amerikāni Džonu Kalniņu
Publicēts 25 Jūnijs 2020
Vārds, uzvārds: Džons Kalniņš (John Kalniņš)

Izcelsmes valsts: ASV, Minesota, Rietumu krasts

Profesija: Jahtu restaurators

Hobiji: pūķošana, sērfošana, riteņbraukšana

Šobrīd: „Dakterē” jahtas un pūķo Latvijā

Humora izjūta palīdz

Džons un Linda Kalniņi ar divām mazām meitiņām Latvijā ieradās 2012. gada Ziemassvētku spelgoņā, kad bija brangs – 20 grādu sals. Amerikāņa sieva Linda ir latviete, kas 10 gadus dzīvojusi ASV. Šobrīd viņi dzīvo Rīgā, jūras tuvumā. „Es gribu bērnus audzināt Latvijā, jo šeit ir labāk to darīt nekā Amerikā,” domā Linda. Sis apstāklis ir bijis arī viens no pamudinājumiem ģimenei pārcelties uz dzīvi Latvijā. Pagaidām viņi domā, ka ir uz palikšanu šeit.

Tomēr viņi arvien biežāk pieķer sevi pie domas, ka, lai izdzīvotu Latvijā, ir jābūt ļoti stipriem, ar humoru apveltītiem cilvēkiem.

Intervija ar studenti Jūliju Ghumman
Publicēts 22 Maijs 2020
Vārds, uzvārds:Yulia Ghumman

Izcelsmes valsts: Ukraina

Hobiji: skriešana, fotografēšana, ceļošana, Eiropas projekti, ekoloģisks, zaļš un veselīgs dzīvesveids

Šobrīd: studē Rīgas Tehniskās universitātes Inženierekonomikas un vadības fakultātē – Uzņēmējdarbību un vadību

« Klusais » telefons un mammas vareņiki

„Tas bija grūtākais manas dzīves posms… Izdzīvošanas laiks… Pirmo reizi citā valstī, viss svešs, atšķirīga valoda,” atzīst ukrainiete Jūlija, kas salīdzinoši neilgi dzīvo Latvijā. Pirms ierašanās viņai nebija nekādu ilūziju vai stereotipu par Latviju un dzīvi šeit. Savus uzskatus Jūlija veido pati. Vienīgais, par ko viņa zināja pirms ierašanās, ir Jūrmalā notiekošais starptautiskais konkurss „Jaunais vilnis” un koncerti Dzintaru koncertzālē, kurus viņa ukraiņu televīzijas kanālos ar prieku skatījās, vēl būdama maza meitene.

QWANTURANK pour NGO Latvija #2
QWANTURANK pour NGO Latvija #3
QWANTURANK pour NGO Latvija #4
QWANTURANK pour NGO Latvija #5

Video

Nacionālais integrācijas centrs

TV raidījums „Kas mēs esam? Nacionālā identitāte: valoda un kultūrtelpa »
TV raidījums „Mūsu atbildība. Pilsoniskā sabiedrība un integrācija »
Dokumentāla filma „Svešās mājas »

Valmieras invalīdu biedrība « Atspēriens »
Seniori, Sociālā iekļaušana
Latvijas Invalīdu biedrība
Cilvēktiesības, diskriminācijas mazināšana (seksuālā orientācija, vecums, dzimums, reliģija, invaliditāte u.c.), Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība, Veselība
Ogres jauniešu klubs « Projektu darbnīca »
Bērni un jaunieši, Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība, Reģionālā un vietējā attīstība
Biedrība « Baltā māja »
Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība, Cilvēkresursu attīstība, Sabiedrības integrācija, Starpkultūru komunikācija, dažādības jautājumi, Trešo valsts valstspiederīgo, ārvalstnieku, bezvalstnieku, imigrantu, nepilsoņu interešu pārstāvniecība
Biedrība « Laiks Dialogam »
Sabiedrības integrācija, Mazākumtautības
Latvijas Auto klubu apvienība
Cita joma
Sadarbības tilts
Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība, Sabiedrības integrācija, Starpkultūru komunikācija, dažādības jautājumi
Liepājas Neredzīgo biedrība
Seniori, Sociālā iekļaušana, Cilvēktiesības, diskriminācijas mazināšana (seksuālā orientācija, vecums, dzimums, reliģija, invaliditāte u.c.), Vide un ilgtspējīga attīstība
« Patvērums « Drošā māja » »
Sabiedrības integrācija, Starpkultūru komunikācija, dažādības jautājumi, Trešo valsts valstspiederīgo, ārvalstnieku, bezvalstnieku, imigrantu, nepilsoņu interešu pārstāvniecība
Latvijas Mājdzemdību ģimeņu apvienība
Cilvēktiesības, diskriminācijas mazināšana (seksuālā orientācija, vecums, dzimums, reliģija, invaliditāte u.c.), Veselība, Demokrātijas veicināšana
Fonds « Šī pasaule kā durvis vaļā. Un es stāvu caurvējā.. »
Cilvēktiesības, diskriminācijas mazināšana (seksuālā orientācija, vecums, dzimums, reliģija, invaliditāte u.c.), Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība, Starpkultūru komunikācija, dažādības jautājumi
Izglītības attīstības centrs
Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība, Bērni un jaunieši, Sabiedrības integrācija
Rīgas pilsētas Rūpju bērns
Sociālā iekļaušana
NVO « Pūks un draugi »
Seniori, Sociālā iekļaušana, Cilvēktiesības, diskriminācijas mazināšana (seksuālā orientācija, vecums, dzimums, reliģija, invaliditāte u.c.), Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība, Veselība, Bērni un jaunieši, Sabiedrības integrācija, Vide un ilgtspējīga attīstība, Demokrātijas veicināšana, Kultūra
Biedrība « Ventas krasti »
Seniori, Sociālā iekļaušana, Sabiedrības integrācija
Jaunatnes attīstības un sadarbības multikulturālā apvienība (JASMA)
Bērni un jaunieši, Starpkultūru komunikācija, dažādības jautājumi, Mazākumtautības
Biedrība « Izglītības Inovāciju pārneses centrs »
Bērni un jaunieši, Reģionālā un vietējā attīstība, Cilvēkresursu attīstība
Jēkabpils pensionāru apvienība « Sasaite »
Seniori, Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība, Demokrātijas veicināšana
« Idoves mantojums »
Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība, Kultūra
Biedrība « Goraļ »
Sabiedrības integrācija, Starpkultūru komunikācija, dažādības jautājumi, Mazākumtautības
Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS
Cilvēktiesības, diskriminācijas mazināšana (seksuālā orientācija, vecums, dzimums, reliģija, invaliditāte u.c.), Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība, Sabiedrības integrācija, Starpkultūru komunikācija, dažādības jautājumi, Trešo valsts valstspiederīgo, ārvalstnieku, bezvalstnieku, imigrantu, nepilsoņu interešu pārstāvniecība, Mazākumtautības, Vide un ilgtspējīga attīstība, Demokrātijas veicināšana, Dzimumu līdztiesība
« Cits Silakrogs »
Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība, Sabiedrības integrācija, Vide un ilgtspējīga attīstība
Latvijas Cilvēktiesību centrs
Cilvēktiesības, diskriminācijas mazināšana (seksuālā orientācija, vecums, dzimums, reliģija, invaliditāte u.c.), Sabiedrības integrācija, Trešo valsts valstspiederīgo, ārvalstnieku, bezvalstnieku, imigrantu, nepilsoņu interešu pārstāvniecība
Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes Rēzeknes nodaļa
Sociālā iekļaušana, Veselība, Bērni un jaunieši
BALTA DABA
Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība, Bērni un jaunieši, Vide un ilgtspējīga attīstība
« Cerību krāsa »
Sociālā iekļaušana, Sabiedrības integrācija, Kultūra
Biedrība « Bānīša Draugu klubs »
Seniori, Bērni un jaunieši, Kultūra
Evaņģēlisko kristiešu draudze « Zilais Krusts »
Sociālā iekļaušana, Sabiedrības integrācija
Fonds « Zilais Krusts »
Sociālā iekļaušana, Bērni un jaunieši, Sabiedrības integrācija
Invalīdu sporta un rehabilitācijas klubs « MEDŅEVA »
Cilvēktiesības, diskriminācijas mazināšana (seksuālā orientācija, vecums, dzimums, reliģija, invaliditāte u.c.), Veselība
Biedrība, ,Skola visiem »
Sociālā iekļaušana, Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība, Bērni un jaunieši, Sabiedrības integrācija, Starpkultūru komunikācija, dažādības jautājumi, Mazākumtautības
Attīstības aģentūra « Pieci »
Sociālā iekļaušana, Sabiedrības integrācija, Demokrātijas veicināšana
Apvienība HIV.LV
Cilvēktiesības, diskriminācijas mazināšana (seksuālā orientācija, vecums, dzimums, reliģija, invaliditāte u.c.), Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība, Veselība
Vaga
Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība, Demokrātijas veicināšana
Cēsu invalīdu biedrība
Seniori, Sociālā iekļaušana, Cilvēktiesības, diskriminācijas mazināšana (seksuālā orientācija, vecums, dzimums, reliģija, invaliditāte u.c.)
Veselības veicināšanas biedrība, ,Ābolīt’s »
Sociālā iekļaušana, Veselība, Bērni un jaunieši
Resursu centrs cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem « ZELDA »
Sociālā iekļaušana, Cilvēktiesības, diskriminācijas mazināšana (seksuālā orientācija, vecums, dzimums, reliģija, invaliditāte u.c.)
KAPO
Bērni un jaunieši, Cilvēkresursu attīstība, Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība
Latvijas nodokļu maksātāju tiesību asociācija
Cilvēktiesības, diskriminācijas mazināšana (seksuālā orientācija, vecums, dzimums, reliģija, invaliditāte u.c.), Pilsoniskās sabiedrības līdzdalība, Cita joma
Latvijas celiakijas pacientu biedrība « Dzīve bez glutēna »
Sociālā iekļaušana, Veselība

Cienījamie nevalstiskā sektora kolēģi – aicinām Jūs ziedot 10 minūtes un aizpildīt anketu ar informāciju par savu organizāciju.

Aizpildot anketu:

 • SEO Qwant Qwanturank
 • informācija par Jūsu organizāciju tiks publicēta e-platformā www.ngolatvia.lv trīs valodās – latviešu, krievu un angļu
 • informācija par Jums būs pieejama ārvalstniekiem – e-platformai ir tieša sasaiste ar programmu « google-translate » (automatizētas tulkošanas programma), kas dod iespēju pārtulkot informāciju par Jūsu organizāciju citās valodās
 • informācija būs pieejama cilvēkiem ar redzes traucējumiem
 • ar informāciju varēs iepazīties izmantojot viedtālruņus
 • par jūsu organizāciju uzzinās plašāks sabiedrības un NVO loks Latvijā un ārvalstīs
 • Jums tiek sniegta lieliska iespēja reklamēt savu organizāciju, tās ieguldījumu sabiedrības labā un īstenotos projektus
 • pastāv iespēja piesaistīt potenciālos brīvprātīgos, darbiniekus
 • ir iespēja apmainīties pieredzē ar citām NVO
 • varēsiet rast jaunas idejas nākotnes projektiem, tādējādi paplašinot savu organizācijas darbību
 • parakstoties uz www.ngolatvia.lv Jaunumiem, jūs varēsiet sekot līdzi aktualitātēm citu NVO darbībā, kā arī uzdot Jums interesējošus jautājumus un izteikt savu viedokli saistībā ar trešo valstu valstspiederīgo jautājumiem
 • pēc anketas apstiprināšanas saņemsiet lietotāja vārdu un paroli, kas dos iespēju pievienot NGOLatvia.lv portālā informāciju par Jūsu NVO aktualitātēm

Kontaktiem

QWANTURANK pour NGO Latvija #6

Kontaktpersona: Ardis Dambis, Projektu nodaļas programmu koordinators

Adrese: Brīvības iela 40 – 39, Rīga, LV-1050

Tālruņa numurs: (+371) 67281752

Faksa numurs: (+371) 67078224

Sākums
Par NGO Latvija
Viegli lasīt
NVO jaunumi
Pētījums „Trešo valstu pilsoņu portrets Latvijā”
18.jūnijā aicinām piedalīties Līgo svētkiem veltītā sarunu vakarā « DiaLogs » Jaunpiebalgā !

 1. jūnijā aicinām piedalīties bērnu radošajā darbnīcā un vecāku interaktīvajā seminārā !
 2. maijā aicinām līdzdarboties akcijā par godu Kultūras daudzveidības dienai dialogam un attīstībai !

Seminārs “Trešo valstu pilsoņi Latvijas skolās. Atbalsta pasākumi un metodes”
Valodu kafejnīca « Praktizējam kopā !  » 25.maijā

 1. maijā aicinām piedalīties bērnu radošajā darbnīcā un vecāku interaktīvajā seminārā !

Valodu kafejnīca « Praktizējam kopā !  » 18.maijā
Valodu kafejnīca « Praktizējam kopā !  » 11.maijā
Aicinām š.g. 13.maijā ikvienu trešo valstu pilsoni un nepilsoni piedalīties piedalīties sarunu vakarā « DiaLogs ». Vakara tēma « Kultūras dzīve Latvijā »
Valodu kafejnīca « Praktizējam kopā !  » 27.aprīlī
Aicinām š.g. 1.aprīlī iepazīties ar pavasara saulgriežu kristīgajām un latviešu tautas tradīcijām.
27.03.2015 Jelgavā Nacionālais Integrācijas centrs rīko radošo darbnīcu bērniem un interaktīvo semināru vecākiem.

 1. martā aicinām piedalīties bērnu radošajā darbnīcā un vecāku interaktīvajā seminārā !

Kampaņas « Savi cilvēki » ietvaros aicinām ziedot asinis !
Valodu kafejnīca « Praktizējam kopā !  » 23.martā
Valodu kafejnīca « Praktizējam kopā !  » 16.martā
Aicinām pieteikties kursiem « Uzņēmējdarbības uzsākšana »
Valodu kafejnīca « Praktizējam kopā !  » 2.martā
Sabiedrības integrācijas fonds projekta „Nacionālais integrācijas centrs » ietvaros aicina pieteikties uz apmācībām padziļinātajā apmācību kursā “Starpkultūru komunikācija II” !
Valodu kafejnīca « Praktizējam kopā !  » 23. februārī
27.02.2015 Liepājā Nacionālais Integrācijas centrs rīko radošo darbnīcu bērniem un interaktīvo semināru vecākiem
Uzmanību ! Radošā darbnīcā un vecāku interaktīvais seminārs no 13. februāra pārcelti uz 20. februāri !
Valodu kafejnīca « Praktizējam kopā !  » 16. februārī
Aicinām š.g. 18.februārī no plkst.18.00 – 20.00 piedalīties sarunu vakarā « Vai viegli integrēties Latvijā? »
Uzmanību ! Valodu kafejnīca « Praktizējam kopā !  » no 2. februāra pārcelta uz 9. februāri !
Valodu kafejnīca « Praktizējam kopā !  » 26. janvārī
Valodu kafejnīca « Praktizējam kopā !  » 12. un 14. janvārī
Sarunu vakars “Ziemas saulgriežu svinēšana Latvijā” 16.decembrī
Valodu kafejnīca « Praktizējam kopā !  » 15. decembrī
Nacionālais Integrācijas centrs piedāvā radošās darbnīcas bērniem un interaktīvos seminārus vecākiem
Valodu kafejnīca « Praktizējam kopā !  » 8. decembrī
Līdz 28.novembrim aicinām pieteikties apmācību kursam « Starpkultūru komunikācija » !
Komiksu žurnāls kuš ! aicina jauniešus uz radošo darbnīcu !
Komiksu žurnāls kuš ! aicina jauniešus uz izstādi un radošo darbnīcu „Komiksi vienlīdzībai”
Diskusija „ Manas iespējas sabiedrībā. Pilsoniska sabiedrība. Mana pašvaldība.”
Aicinām izteikt atzinību tiem, kuri jūs atbalstījuši ikdienas darbā pret diskrimināciju
Iespēja pieteikties apmācībām « Manas paslēpes vidē, laikā un telpā »
Uzaicinājums piedalīties seminārā Rīgā
Uzaicinājums piedalīties seminārā Cēsīs
Uzaicinājums piedalīties konkursā
Uzaicinājums piedalīties seminārā Liepājā
Uzaicinājums piedalīties seminārā Jēkabpilī
Uzaicinājums piedalīties seminārā Rēzeknē
Piedalies aptaujā par iekļaujošu brīvprātīgo darbu un iegūsti iespēju doties pieredzes apmaiņas braucienā !
Uzaicinājums piedalīties Interact projekta aptaujā
Aicinājums piedalīties muzikālā ekumēniskā svētbrīdī
Vērtīga ziņa profesionāļiem nevalstisko organizāciju sektorā
Aicinājums mediju pārstāvjiem pieteikties apmācībām par dažādību
Trešo valstu valstspiederīgajiem tiek piedāvāti apmācību kursi un aktivitātes vairākās Latvijas pilsētās
Aicinājums piedalīties 18.decembrī Starptautiskās migrantu dienas pasākumā Nacionālajā integrācijas centrā
Nacionālais integrācijas centrs uzsāks latviešu valodas apmācības
Nacionālais integrācijas centrs uzsāk starpkultūru komunikācijas apmācības
Aicinājums pieteikties apmācībām par starpkultūru komunikāciju
Diskusija „Mana vieta Latvijas sabiedrībā. Manas identitātes.”
Apmācību kursa „Starpkultūru komunikācija” dalībnieku reģistrācijas anketa
Apmācību programmas „Starpkultūru komunikācija” plāns
Detalizēta infromācija par apmācību kursu „Starpkultūru komunikācija”
Konference „Patiesība un Piedošana”
Rīgas Latviešu biedrības Mūzikas komisija aicina
IESPĒJA APGŪT VALSTS VALODU LATVIEŠU SARUNVALODAS KLUBĀ
Siena teātris dodas uz muzeju !
LSKJ Cēsu nodaļas komanda pirmās palīdzības sacensībās Austrijā
LSK īsteno projektu « Aware and Resilient »
Projekts „Latvijas Sarkanā Krusta regulāra darbība cilvēktiesību un pretdiskriminācijas jomā”
« Latvijas Sarkanais Krusts » steidzami meklē ekspertu ārējās komunikācijas jautājumos
« Latvijas Sarkanais Krusts » steidzami meklē ekspertu rīcības stratēģijas izstrādei
13.,14. augustā – ekskursija uz Ventspili !
Uzaicinājums piedalīties projektu konkursā

 1. jūlijā – ekskursija uz Rīgu !

Projekts MĀJAS ELPA LATVIJĀ
Noslēdzies konkurss „ Labākais skolā”
Koncerts « Skan dziesmiņa pār novadu »
Rīgas Latviešu biedrība šā gada 27. jūnijā aicināja visus partnerus, dalībniekus interesentus uz projekta „Integrācijas ABC” noslēguma pasākumu
Dziesmu vairogs
Fotogrāfiju izstāde „Cilvēks un viņa Dziesmu svētki”
Rīgas Latviešu biedrības dalība Europa Nostra 50 gadu jubilejas kongresā Grieķijā
Meditatīvs koncerts – izstāde « Starp debesīm un zemi »

 1. jūnijā – projekta noslēguma pasākums « Dzīve kā Riču Raču »
 2. jūnijā aicinām uz pasākumu « Vasaras saulgrieži » !
 3. jūnijā iebrienam papardēs !

NGO Latvia piedalās « Svētki visām paaudzēm »
„Svētki visām paaudzēm” – interaktīvs sarīkojums Vērmanes dārzā
Projekta „Integrācijas ABC” informatīvās dienas Rīgā
Sabiedrības integrācijas fonda pārstāvji informē, ka šā gada 5. jūnijā atklāta unikāla e-platforma www.ngolatvia.lv
E-platformas www.ngolatvia.lv atklāšana – 5. jūnijā !
SIF organizē atklāto semināru studentiem – trešo valstu valstspiederīgajiem
Noritējusi jau otrā fokusgrupas diskusija

 1. martā – trešo valstu valstspiederīgo fokusgrupas diskusija

Viedokļi
Intervija ar Zeshan Ghumman
Intervija ar „Risinājumu darbnīca” vadītāju Zintu Miezaini
Intervija ar amerikāni Džonu Kalniņu
Intervija ar „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne” vadītāju Aiju Strazdu
Intervija ar biedrības „Patvērums „Drošā māja”” vadītāju Sandru Zalcmani
Intervija ar studenti Jūliju Ghumman
Galerijas
Video
Forums
Forums
NVO datu bāze
NVO reģistrācija
Profils
Kontakti
Lapas karte

Categories: qwanturank